Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний
Україна, м. Миколаїв,
вул. 1-а Слобідська, б. 62/5

Latest News

Виробництво холодильного устаткування: технологічність та інновації

Компанія RMC Manufacturer Company – визнаний лідер галузі України з виробництва промислового холодильного обладнання. У 2020 році завдяки стійкому розвитку нами було отримано сертифікат відповідності системи менеджменту якості виробництва ISO 9001: 2015-го, що дозволило відкрити нові перспективи. До структури компанії входять:

 1. Проектне бюро.
 2. Виробництво.
 3. Склад компонентів.
 4. Випробувальний цех.
 5. Логістична служба.

Завдяки цьому, ми проектуємо, виробляємо, і проводимо випробування промислового холодильного обладнання в одному місці, чітко дотримуємося термінів виробництва, маємо власний склад компонентів, доставляємо готове обладнання клієнтам без затримок.
Сьогодні нашими клієнтами є провідні інжинірингові компанії України, Польщі, Німеччини, а продукція поставляється на ринки Європи та Азії.

Лідерські якості

Наша компанія завжди приділяє пріоритетну увагу інноваціям, інвестує в технології, якість і безпеку. Виробляємо:

 • компресорно – конденсаторні агрегати;
 • мульти-компресорні установки;
 • промислові теплові насоси;
 • щити управління;
 • чиллери;
 • холодильні станції на СО2.

Ми завжди можемо запропонувати нестандартне рішення і виготовити обладнання в короткі терміни відповідно до індивідуальних вимог.
Сучасне виробництво, прямі поставки від виробників, професійний підхід, злагоджена робота і висока кваліфікація фахівців – все це дозволяє виготовляти продукцію високої якості і відповідати європейським стандартам.

Партнерство

Ми співпрацюємо з провідними Європейськими виробниками обладнання, такими як Copeland, Bitzer, Danfoss, Frascold, Bock, Tecumse, Lloyd, Tecnac, Denaline, EBM Papst, Ziehl Abegg, Alco, Dixell, Castel, Carel та багатьма іншими.

Дилерська мережа

Підприємство розвиває свою партнерську мережу в Україні і за її межами.
Запрошуємо професійні профільні організації до співпраці.