Технічні характеристики

Online розрахунок

Компресорно-конденсаторні агрегати в корпусі - для комерційних холодильних систем, включаючи магазини, підприємства сфери харчування (кафе, бари, ресторани), холодильне обладнання на АЗС, а також невеликі склади, де потрібна постійна низька температура повітря. Ці системи встановлюються зовнішньо. Агрегати призначені для застосування в середньо- і низькотемпературних системах. Оснащуються різними типами компресорів, з великим переліком базових і додаткових опцій, регулювань продуктивності. Перевагою такого типу установок є:
  • розміщення поза приміщеннями без додаткових захищаючих конструкцій,
  • швидка установка і просте введення в експлуатацію,
  • низький рівень шуму,
  • зручність обслуговування і експлуатації,
  • енергоефективність.
Всі агрегати відповідають європейським стандартам і підготовлені для роботи з сучасними типами фреонів.  Для отримання більш детальної інформації та вибору обладнання скористайтеся програмою онлайн підбору. Переходьте за посиланням, реєструйтеся і отримуйте доступ.
Назва ТОВ «РМСІ»
ЄДРПОУ 41 77 43 96
ІПН 4177 4391 4041
р/р  2600 7455 0485 15 в АО “ОТПБанк” м. Київ ,
МФО 300528
ТОВ РМСІ постачає продукцію спеціалізованим інсталяційним та проектно-монтажним компаніям. Оплата здійснюється на підставі договору постачання. Відвантаження обладнання проводиться зі складу, за адресою: м. Миколаїв, вул. 1-а Слобідська, б. 62/5 Можлива організація доставки готової продукції по Україні за допомогою поштового перевізника Нова Пошта, або іншими транспортними компаніями.
Адреса: Україна, м. Миколаїв, вул. 1-а Слобідська, б. 62/5
Телефон: +38 (067) 512-46-55