Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний
Україна, м. Миколаїв,
вул. 1-а Слобідська, б. 62/5

Latest News

Перемога у конкурсі «Кліматичні Інноваційні Ваучери»

19 березня Європейський Банк Реконструкції та Розвитку й Європейський Союз оголосили десять українських компаній, які стали переможцями третьої хвилі грантової програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери», впровадження якої здійснюється за підтримки ГО «Грінкубатор».

Наша компанія стала однією з компаній-переможців грантової програми!

«Кліматичні Інноваційні Ваучери» — це один із найбільших грантових конкурсів в Україні для інноваторів у сфері зелених та кліматично-дружніх технологій.

Сьогоднішні тенденції збереження навколишнього середовища, спонукають бізнес до пошуку альтернативних рішень у галузі охолодження.
Компанія RMC вже більше семи років впроваджує передові технології в своє обладнання на природних холодоагентах.
Сьогодні CO2 використовується в усьому світі як холодоагент, для забезпечення сталих та економічно ефективних рішень в системах охолодження, які відповідають підвищеним екологічним вимогам майбутнього.

Грантові кошти будуть спрямовані на розробку, тестування та впровадження лінійки обладнання «Alps Compact CO2» на екологічному холодоагенті R744.
Наша розробка допоможе значно скоротити викиди вуглецю в навколишнє середовище, що відповідає глобальним тенденціям в галузі та зростаючих вимог до екологічної безпеки країни та світу.