Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний
Україна, м. Миколаїв,
вул. 1-а Слобідська, б. 62/5

Latest News

Компресори Copeland Scroll Digital

Конструкція компресора Copeland Scroll Digital ™ передбачає осьовий тип узгодження спіралей, за рахунок їх розведення і відбувається процес регулювання. Тобто, в результаті повинно припинятися стиснення холодоагенту, не допускаючи зупинки движка пристрою. Якщо обладнання “розвантажено”, то рівень продуктивності дорівнює 0.

Коли спіралі зводяться, цей стан називається “завантаженим” станом, і при ньому продуктивність досягає 100%. Розлучаються ці елементи компресора лише періодично, забезпечуючи середню за часом ефективність, а заснована вона буде на правильному співвідношенні часу безпосередньої активної роботи і холостого ходу. Такі конструктивні особливості дозволяють регулювати ступінь продуктивності пристрою, який починається від 10 і закінчується ста відсотками.

Переваги

Крім регулюючої функції, описаної в статті, варто відзначити кілька важливих переваг компресорів Copeland Scroll Digital:

 1. Незначні електромагнітні перешкоди – немає необхідності в регулюванні частоти обертів двигуна.
 2. Практично немає проблем з маслом, так як система підтримує постійну швидкість.
 3. Стабільна висока продуктивність, а також ефективність, якщо знижується потреба в максимальному ступені охолодження.
 4. Можливість контролю рівня вологості – управління інтенсивністю коливань навколо уставки.
 5. Простота установки (плюс компактні розміри), а також відсутність складнощів в обслуговуванні – не потрібно складного обладнання.
 6. Легкість інтеграції в системи.

Якщо точність стає особливо важливим для всієї системи параметром, то дана модель компресора якраз дозволить в максимально точні показники контролювати температурний режим.

Типовий приклад використання компресора Copeland Scroll Digital

 • Охолоджувальне обладнання, наприклад, в зварювальних апаратах або на металорізальних верстатах, де потрібен широкий діапазон і швидка зміна навантажень.
 • Професійне друкарське обладнання, де потрібен точний контроль вологості і температури.
 • Системи осушення плавальних басейнів із змінним потоком повітря і навантаженнями, які можуть регулюватися відповідним чином.
 • Пресування пластмаси, де важливо забезпечувати точну температуру.
 • Високоефективні системи кондиціонування повітря, в яких можна регулювати потік повітря в залежності від навантаження, що дозволяє забезпечити потрібну температуру в приміщенні і уникнути неприємних перепадів.