Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний
Україна, м. Миколаїв,
вул. 1-а Слобідська, б. 62/5

Компанія FRASCOLD

15a88f47a5da5179ce20ac595a61ec23

Компанія FRASCOLD – італійський лідер в розробці, виготовленні та продажу компресорних систем, заснований в 1936 році. На сьогоднішній день організація досягла відчутних результатів свого розвитку – використовує передові технології у виробничому процесі, що забезпечують ефективність і високу якість продукції.

Головні переваги компанії

 1. Виробляє компресори в промислових цілях і на міжнародному рівні, конструкція яких орієнтована на різні типи застосування.
 2. Дотримується політики постійного розвитку і вдосконалення, що забезпечує гідний статус міжнародного масштабу.
 3. Прагне утримати клієнтів, створюючи сприятливі умови для обох сторін співпраці.
 4. Став відомий ще й через заводи в Леньяно і Рескальдина. Другий, до слова, облаштований для виробництва напівгерметичних компресорів. За недавніми підрахунками, ця продукція має можливість задовольнити майже четверту частину світових потреб.
 5. Обов’язкова умова випуску будь-якого товару на ринок – виключно висока якість і інноваційність.

FRASCOLD спеціалізується на виробництві переважно компресорного устаткування, що застосовується з метою охолодження та кондиціонування, і агрегатів компресорного типу, оснащених водяним, а також повітряним охолодженням. До найбільш популярних компресорів можна віднести:

 • поршневі одноступінчасті і двоступінчасті напівгерметичного типу;
 • відкриті поршневі;
 • гвинтові напівгерметичного типу;
 • гвинтові компактні, а також гвинтові.

Стрімке зростання попиту є головним показником високого рівня продукції і оптимального співвідношення ціна-якість.

Історичні відомості

Компанія була заснована в 1936 році, і її діяльність почалася з виготовлення відкритих (сальникових) компресорів. Виробництво поршневого 2-х циліндричного різновиду напівгерметичного типу почалося вже в 1975 – потужність агрегатів становила від 0,5 до 0,3 к.с. А в 1984-му технічні можливості дозволили перейти на новий рівень і випускати поршневі напівгерметичні 4-х, 6-ти і 8-ми циліндрові компресори, що відрізняються також потужністю, яка досягала 80-ти кінських сил.

На цьому компанія не зупинилася, продовжила розвиток, незабаром піднісши покупцям новинки:

 • 1990 – почали виробляти товари серії “06V”;
 • в 1995-му було оголошено про випуск гвинтових компресорів;
 • вже в 1998 році було прийнято рішення перенести виробництво в місто Рескальдина;
 • через короткий час, в 2006 р FRASCOLD змогла собі дозволити представити новий модельний ряд гвинтових компресорів (СХН0 – потужність цих новинок становила від 110 до 140 к.с.);
 • в цьому ж році організація приступила до масового виготовлення поршневих компресорів серії SK для субкритичних циклів СО2;
 • в 2007 р значиться випуск перших компресорів поршневого типу серії ТK, призначених для транскрітічних циклів СО2, а також гвинтового – серії СХН0 потужністю до 300 к.с. (Плюс повна заміна серії С-TSH на CXH0);
 • в кінці цього року і на початку 2008 р компанія взялася за розширення площі, відведеної під виробничу частину, в місті Рескальдина – до 28 тисяч квадратних метрів;
 • після цього гвинтові компресори R-TS були замінені на нову конструкцію серії RX.

Темпи розвитку і вдосконалення, проектування і випуску продукції компанії ростуть донині. Висловлюючи це в цифрах, варто відзначити наступні факти:

 1. Штат співробітників. На сьогоднішній день завод забезпечує більш 200 робочих місць, що значно перевищує показники попередніх років.
 2. Завод Frascold в кінці ХХ ст переїхав на нову територію і менш ніж через 10 років площа приміщень виробничої частини була збільшена з 16 000 м2 до 28 000 м2. При цьому загальна площа об’єкта дорівнює 36 000 м2 і виросла до 50 000 м2.

Переваги компанії

Frascold відрізняється випуском товарів виключно високої якості. Це їм вдається через використання таких принципів і технологій:

 • масляна хонінговка циліндрів (застосовується в двигунах для машин);
 • інноваційний підхід в роботі обробних центрів – CNC (Computer Numeric Control);
 • використання комплектуючих високої якості, що поставляються з країн Європейського Союзу – до них відносяться Hoerbiger, Danfoss, Leroy Somer, Sisme, SKF;
 • впровадження автоматизованих процесів в сфері тест-контролю, осушувальних процедур і фарбування.

Політика компанії

Лідируючі позиції Frascold на ринку холодильних компресорів забезпечили такі принципи роботи організації, як:

 1. Досвід. Він проявляється в постійної великої кількості успішних нововведень протягом багатьох років роботи, а також їх вдосконалення.
 2. Якість – це результат використання високоякісних матеріалів, обов’язкового і регулярного проведення тестів і перевірочних досліджень. Випускаються виключно ті компресори, що довели свою надійність і високоефективні.
 3. Інновації. Саме відстеження світових тенденцій, нових розробок за кордоном і всередині країни, їх застосування в галузі інженерії, а також дизайні дозволяють утримувати максимальну конкурентоспроможність на ринку.