Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний
Україна, м. Миколаїв,
вул. 1-а Слобідська, б. 62/5

Компанія Copeland

Компанія Copeland Products була заснована Едмундом Копландом на початку 20-х років минулого століття, перший завод був відкритий в 1923 році в містечку Флінт, штат Мічиган. У 1986 році компанія була придбана корпорацією Emerson Electric, і в 2006 році була перейменована в Emerson Climate Technologies, Inc.

Основні відомості

Фірма тепер є частиною “Emerson Electric Co.” і володіє рядом відомих брендів:

  • Copeland Scroll;
  • Alco Controls;
  • DWM Copeland та іншими.

Штаб-квартира організації знаходиться в Сент-Луїсі, а також в Німеччині.

Вже в 1982 році компанія ввела в виробничий процес виготовлення поршневого компресора напівгерметичного типу. Він називався Copelametic Discus і був визнаний споживачем як енергоефективний і один з найбільш оптимальних варіантів для холодильних компресорів того часу. І далі розвиток організації не стояв на місці:

  1. У 1987 році компанія першою серед світових лідерів в даній галузі успішно випустила спіральні компресори під назвою Copeland Compliant Scroll.
  2. У 2001 р світло побачили вже цифрові варіації спіральних компресорів з гучним найменуванням Copeland Digital Scroll.
  3. А в 2012 році вже був випущений стомільйонний за рахунком компресор.

На сьогоднішній день Emerson Climate Technologies вважається одним з лідируючих компаній серед виробників охолоджуючих компресорів світу. При цьому вона займає близько половини ринку спірального типу виробу.

Особливості та переваги компанії

В організації налічується не менше 10 тисяч співробітників, прийнятих на роботу в різних куточках світу. Такі умови дозволяють утримувати лідируючі позиції і видавати ефективну, якісну продукцію. При цьому постійно розширюється і вдосконалюється модельний ряд компресорів холодильної техніки, а також кондиціонерів і теплових насосів.

Що нас кардинально відрізняє:

  • в сучасному світі використовується вже 100 млн продукції даної марки;
  • впізнаваність і популярність серед покупців;
  • виняткова ефективність, яку ми досягли за рахунок інноваційних впроваджень, що забезпечують випередження конкурентів на кілька десятків років.

Можна відзначити, що діяльність фірми, в цілому, позитивно вплинула на розвиток компресорних технологій, в цілому.