Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний
Україна, м. Миколаїв,
вул. 1-а Слобідська, б. 62/5

Компанія Bock

Компанія Bock була заснована в місті Штутгарт (Німеччина) в 1932 році. Це успішний виробник компресорів та суміжної продукції. З ним співпрацюють фірми, що створюють стаціонарне і мобільне холодильне обладнання, а також виготовляють кондиціонери для повітря.

Про компанію

Bock відома в усьому світі як гідна фірма, що пропонує виключно якісну продукцію, яка застосовується як в комерційних цілях, так і в промислових сферах. Нерідко покупцями стають супермаркети, склади, виробники напоїв і інші організації, де необхідно забезпечувати охолодження. А в останні роки зросла популярність систем кондиціонування, які використовуються в самих різних сферах.

Тут варто відзначити досягнення фірми в цифрах:

  • близько 330 робочих місць і низька зміна кадрів;
  • річний оборот товарів налічує не менш 56 млн доларів;
  • компресори компанії поширюються як в країні-виробнику дистриб’юторами холодильної техніки, так і за кордоном (мінімум в 90 країнах) – торговими агентами.

31.03.2011 р компанія Bock стала частиною відділу холодильних технологій Refrigeration Technologies групи GEA Group AG. Останній є одним з провідних лідерів на міжнародному ринку в даній сфері. Основний напрямок його діяльності полягає в розробці, виготовленні та встановленні, а також обслуговуванні ключових елементів і рішень технічного плану.

При цьому перед GEA Refrigeration Technologies стоїть завдання, що складається в забезпеченні охолоджувальних процесів для харчової промисловості. До неї приєднуються і суміжні області: виробництво напоїв, водний транспорт, інженерні системи, лижні бази, розважальні комплекси та інше.

Група GEA Group AG вважається великим постачальником з оборотом (в 2010 р) більше 4,4 млрд євро.

Bock і GEA Group

GEA Group AG позиціонує себе як технологічний концерн міжнародного рівня, який орієнтується на виробничих процесах, що відрізняються трудомісткістю і в різних галузях. Приблизно дві третини обороту концерну складають галузі промисловості, що характеризуються тривалим розвитком, які займаються виготовленням продуктів харчування, а також енергетики. Варто враховувати, що:

  • в складі компанії в кінці 2010 року працювало не менше 20 тисяч співробітників;
  • GEA успішно утримує статус лідера у всіх сферах своєї діяльності;
  • організацію включили в базу розрахунку біржового індексу Німеччини MDAX (G1A, WKN 660200).

Плюс компанія досягла рівня можливостей, що дозволяють використовувати спонсорську програму АДР 1-го рівня США без обмежень.

Варто відзначити, що BOCK при цьому залишається незалежною від системи, до складу якої входить. Її вже можна вважати лідером ринку Європі з виробництва компресорів кондиціонерів для автобусів. А для кораблів і поїздів вона виготовляє продукцію, що застосовується по всьому світу.