Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб, Нд - вихідний
Україна, м. Миколаїв,
вул. 1-а Слобідська, б. 62/5

Belimo

3bd1f5c6729a008ddbfa89c3b92195de

Швейцарська компанія Belimo вже не перший десяток років асоціюється у споживачів з високою якістю продукції, особливою надійністю товару. І такі успіхи є результатом постійного як вдосконалення організацією самих пристроїв, так і підвищення ефективності технологічної частини їх виготовлення.

Чому ця компанія заслуговує на увагу покупця

З дня заснування Belimo дотримується принципів, заради яких і було створено виробництво – виготовлення продукції, призначеної для:

  • управління водними, повітряними потоками в опалювальних конструкціях;
  • здійснення кондиціонування;
  • забезпечення якісної вентиляції.

Концентрація на таких вузьких задачах дозволяє організації витримувати конкуренцію і пропонувати не просто висококласний товар, а й встановлювати на нього доступні ціни. Саме тут починають свій розвиток багато інноваційні ідеї, які потім поширюються по всьому світу.

Історичні відомості

Вже в 2005 році компанія Belimo прийняла рішення змінити покоління електроприводів повітряних заслінок на більш уніфіковані. Вони виявилися набагато функціональніші, час показав, що вони відрізняються ще й більш високою надійністю, а також довговічністю.

Через рік вже було розпочато випуск нового покоління приводів для кульових клапанів, основною функцією яких стало регулювання системи. Тепер споживач може розраховувати на можливість використання додаткових аксесуарів (контакти, потенціометри зворотного зв’язку). Приблизно в цей же період лінійка знайшла додаток у вигляді електроприводів з меншим зусиллям.

Тепер компанія майже щорічно могла надати споживачеві новинку, яка набагато ефективніше і надійніше, ніж попередні. Так, вже в 2019 році запірно-регулююча арматура Belimo була внесена в програму, де відбувалося проектування, розрахунок популярних систем опалення Audytor CO 6.0 Pro (з підтримкою Revit) / 6.0 Basic (без Revit) / 4.1 / 3.8, а також фірмові версії багатьох інших виробників.

Так надійність, висока якість і постійний розвиток компанії дозволили їй стати одним з фаворитів споживача.